افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس + آموزش تصویری

افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس

در این جلسه افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس را یاد خواهیم گرفت همان طور که در مقاله افزودن محصول به ووکامرس یاد گرفتیم که چطور به فروشگاه خودمان محصول جدیدی اضافه کنیم نیاز داریم که واحد پولی را هم نیز تغییر دهیم تا مشتریان راحتر با قیمت های سایت آشنا شوند و همچنین در پرداخت هزینه نیز دچار مشکل نشوند ,به صورت پیش فرض واحد پولی روی دلار می باشد , می توانیم با چند کلیک ساده واحد پولی را تغییر دهیم .

افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس

مثل همیشه  به پیشخوان وردپرس و از منو ووکامرس و سپس روی پیکربندی کلیک میکنیم تا صفحه مربوط به تنظیمات ووکامرس برایمان بارگذاری شود .

افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس

وقتی که صفحه پیکربندی برایمان بارگذاری شد شامل تتنظیمات بسیاری می باشد که میتوانیم ازین قسمت تنظیمات خاصی را روی فروشگاه خودمان انجام دهیم البته در این آموزش با قسمت همگانی کار میکنیم چرا که در جلسات بعدی با تمام این تنظیمات کار خواهیم کرد تا فروشگاه خودتان را به صورت تنظیم و پیکربندی کنید , اگر صفحه پیکربندی برای شما بارگذاری شده است باید صفحه ی زیر برایتان نمایان شود .

افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس

با کمک ماوس خود صفحه را به سمت پائین کمی اسکرول میکنیم جایی که پیکربندی واحد پولی را ببینیم , همان طور که شما هم میبینید این قسمت شامل گزینه های واحد پولی , محل واحد پولی , جداکننده هزارگان ,جدا کننده اعشاری و تعداد اعشار است .

افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس

پیکربندی واحد پولی

حال کافیه از قسمت واحد پولی و لیست کشویی واحد پولی تومان را انتخاب کنید همچنین محل واحد پولی را از لیست کشویی از چپ به راست ( با فاصله ) تغییر و در انتها تعداد اعشار را روی صفر ( 0 ) قرار دهید . بعد از انجام دادن مراحل ذکر شده روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید تا کلیه تغییراتی را که انجام دادید ذخیره شوند . دوستان این نکته را توجه کنید شما از قسمت واحد پولی میتوانید حتی آن را روی ریال قرار دهید .

افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس

کار افزودن واحد پولی تمام شد, حالا برای اینکه ببینیم واحد تومان به فروشگاه ما اضافه شده یا نه کافیه برای تست روی افزودن محصول جدید کلیک کنیم تا به صورت تستی یک محصول ایجاد کنیم, اگر هیچ آشنایی با نحوه افزودن محصول ندارید می توانید مقاله افزودن محصول به ووکامرس را مطالعه کنید .

اگر به صورت تستی اینکار را انجام دادید نتیجه کار باید به صورت زیر باشد .

افزودن واحد پولی تومان به ووکامرس

سخن نهایی

از لحاظ دید بازاریابی قیمت های یک فروشگاه بایستی رند باشد چرا که واحد پولی را ریال یا از اعشار بیشتری استفاده کنیم کاربر احساس می کند پول بیشتری را می پردازد یا حتی در هنگام پرداخت دچار مشکل شود که برای شما نیز زحمت هایی خواهد داشت . اما چرا واحد تومان ؟  همه می دانیم که تومان نسبت به ریال یک صفر کمتر دارد و همین موضوع باعث می شود که کاربر احساس کند  پول کمتری می پردازد . پس بهتر است از واحد پولی تومان در فروشگاه خودمان استفاده کنیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *