آموزش افزودن محصولات گروهی در ووکامرس ( آموزش تصویری )

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

به نام خدا ,از سری آموزش های رایگان ووکامرس قصد دارم در این مقاله آموزشی نحوه افزودن محصولات گروهی در ووکامرس را به صورت کامل برایتان شرح دهم و شما نیز پیش از پیش با به فروشگاه ساز ووکامرس مسلط شوید . ما در ووکامرس چند نوع فروش محصول داریم که در جلسات گذشته ,با افزودن محصول متغیر و نحوه افزودن محصول آشنا شدیم .

قبل از اینکه به سراغ افزودن محصولات گروهی بریم , باید بدانید که محصولات گروهی چی هستن و چه کاربردی برای فروشگاه ما دارن, برای مثال ما یک کتاب را می خواهیم به صورت دانلودی یا همان نسخه الکترونیکی و هم به صورت فیزیکی با استفاده از روش ارسال پستی به فروش برسانیم .برای اینکار کافیه ازروش محصولات گروهی استفاده کنیم .

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

به پیشخوان وردپرسی خودمان مراجعه و سپس از منو محصولات روی دکمه افزودن محصول کلیک میکنیم تا نحوه افزودن محصولات به صورت گروهی را باهم یاد بگیریم .

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

در صفحه باز شده در قسمت عنوان نام محصول و اطلاعات مربوط به آن را وارد نمایید و سپس از بخش اطلاعات محصول از لیست باز شو آن را روی محصولات گروهی قرار دهید . بعد از اینکه گزینه محصولات گروهی را انتخاب کردید فیلد قیمت حذف می شود و دلیل آن این می باشد که قصد دارید یک نوع محصول دیگر اضافه کنید .

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

بخش اطلاعات محصول

حال بخش اطلاعات محصول شامل چندین تب به ترتیب انبار , محصولات مرتبط,ویژگی ها و پیشرفته می باشد که هر کدام دارای قسمت های متفاوتی می باشد , اولین تب از بخش اطلاعات محصول , تب انبار می باشد که شامل گزینه شناسه یا همان SKU  می باشد , می توانید برای این محصول یک شناسه انتخاب یا بنویسید .البته در مورد شناسنه یا SKU  ها مقاله ای را منتشر خواهیم کرد تا با این شناسه ها بیشتر آشنا شوید .

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

دومین تب که بخش بسیار مهم می باشد و شما باید ازین بخش محصول مرتبط یا همان محصولات گروهی خودتان را وارد کنید می باشد .برای وارد کردن محصولات گروهی کافیه از قسمت محصولات گروهی نام محصول خودتان را وارد کنید , برای مثال من دو نوع کتاب را که قبل در فروشگاه اضافه کردم را انتخاب میکنم .

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

از تب ویژگی ها که قبلا در مقاله نحوه افزودن محصولات متغیر در ووکامرس در موردش صحبت کردیم , به محصول خود ویژگی اضافه کنید و سپس آن را ذخیره کنید . برای ایجاد ویژگی کافیه روی دکمه افزودن کلیک کنید و فیلدهای مورد نظر خودتان را با ویژگی ها خاص محصول وارد کنید.

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

در آخرین تب که پیشرفته می باشد قادر خواهید بود تا دیدگاه یا نظرات مشتریان خود را در مورد محصول فعال یا غیرفعال کنید و همچنین می توانید با استفاده از گزینه منوی سفارش , تعداد سفارش برای هر مشتری را انتخاب کنید .

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

نتیجه کار

بعد از انجام دادن مراحل بالا و انتخاب محصولات گروهی , روی دکمه بروز رسانی یا انتشار کلیک کنید تا محصولات گروهی ما منتشر شود , همان طور که در تصویر زیر مشاهده میکنید , محصول مورد نظر من به دو صورت الکترونیکی ( قابل دانلود ) و دیگری به صورت خرید و ارسال پستی می باشد , با این روش مشتری می تواند یکی ازین دو نوع محصول را یا هر دو محصول را خریداری کند .

افزودن محصولات گروهی در ووکامرس

موفق سربلند باشید ☺

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *