ایجاد کال تو اکشن در المنتور+ توضیحات تصویری

ایجاد کال تو اکشن در المنتور

در سری آموزش های رایگان صفحه ساز المنتور در خدمت شما دوستان هستم , در این جلسه از آموزش قصد دارم نحوه ایجاد کال تو اکشن در المنتور را به شما آموزش دهم و کاربرد این المان جذاب و کاربردی را برایتان شرح دهم .

قبل از ایجاد کال تو اکشن در صفحه ساز المنتور یک توضیح مختصری در مورد این المان برایتان می نویسم تا با آمادگی کامل سراغ ایجاد یک کال تو اکشن در المنتور بریم , شاید در بسیاری از سایت ها دیده باشین که یکسری محصولات را با بنر خاص و دکمه هدایتگر در ابتدا سایت یا صفحات سایت در دید مشتریان به نمایش میگذارند تا نظر مشتریان را به محصول یا خدمات جلب کنند تا بتوانند محصول یا خدمات خودشان را در سریعترین زمان به مشتری معرفی کنند , در صفحه ساز المنتور هم قادر خواهید بود با این المان جذاب یک بخش جذاب را طراحی کنید.

ایجاد کال تو اکشن در صفحه ساز المنتور

به بخش ویرایشگر المنتور مراجعه میکنیم تا بتوانیم ازالمان کال تو اکشن استفاده کنیم اگر در مورد ویرایشگر المنتور چیزی نمیدانید می توانید مقاله آشنایی کلی با صفحه ساز المنتور  را مورد مطالعه قرار دهید .

در صفحه ویرایشگر المنتور , از قسمت راست جایی که المان های صفحه ساز را مشاهده میکنید از بخش پرو المان فراخوانی برای اقدام را به بخش مورد نظر بکشید و رها کنید .

ایجاد کال تو اکشن در المنتور

بعد از انجام اینکار میبینید که یک صفحه کاملا خام برایمان ایجاد شد که میتوانید برای این صفحه یک عکس, متن , دکمه و همچنین عنوان و توضیحات انتخاب و ویرایش کنید, برای ویرایش این فیلدها کافیه از سمت راست تنظمات المان را ویراش و محتوای دلخواه خودمان را جایگزین کنیم .

ایجاد کال تو اکشن در المنتور

افزودن عکس در کال تو اکشن

از قسمت عکس ,بخش پوسته می توانیم طرح خودمان را رو حالت کلاسیک که به صورت پیش فرض می باشد را فعال کنیم یا هم می توانیم آن را روی گزینه پوشش قرار دهیم تا عنوان و توضیحات و دکمه روی عکس قرار گیرد , از بخش موقعیت این امکان را خواهیم داشت که عکس خود را در سمت چپ یا راست یا هم بالا قرار دهیم , البته من آن را روی راست قرار میدهم , شما هم مانند من از بخش عکس , یک تصویری را انتخاب کنید .

ایجاد کال تو اکشن در المنتور

مدیریت و ویرایش کال تو اکشن

از قسمت محتوا این امکان را خواهید داشت که عنوان محتوا و توضیحات و متن دکمه را تغییر دهیم , از بخش عنصر گرافیکی می توانیم بالای سرتیتر خود یک عکس یا یک آیکن هم اضافه کنیم سپش از بخش عنوان و توضیحات , سرتیتر و توضیحات محتوا را تغییر می دهیم , همچنین از بخش متن دکمه قادر خواهیم متن دکمه را ویرایش و با متن دلخواه خود جایگزین کنیم و در انتهای این قسمت , از بخش پیوند , لینک محصولات یا خدمات را به دکمه اضافه تا کاربران به صفحه مورد نظر هدایت شوند .

ایجاد کال تو اکشن در المنتور

آخرین قسمت از تنظیمات کال تو اکشن , بخش ربان می باشد که میتوانید یک ربان زیبا به المان کال تو اکشن خود اضافه کنید , برای اینکار کافیه از بخش ربان متن مورد نظر خود را بنویسید تا ربان به المان اضافه شود , به صورت پیش فرض رنگ ربان بنفش می باشد ,

ایجاد کال تو اکشن در المنتور

امیدوارم آموزش ایجاد کال تو اکشن در صفحه ساز المنتور برای شما دوستان مفید واقع شده باشه و بتوانید با این المان محصولات یا خدمات سایت وردپرسی خود را بهتر به کاربران معرفی کنید .

اگر سوالی یا پیشنهادی داشته باشید می توانید از قسمت نظرات آن را مطرح کنید تا آموزش های با کیفیت تری را برای شما کاربران تهیه کنیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *