نمایش اعضای تیم در وردپرس با افزونه

اعضای گروه در وردپرس

بسیاری از کسب‌وکار حاصل همکاری یک گروه یا به عبارتی حاصل تلاش چند نفر هستند و شاید شما هم در یکی از این گروه‌ها عضو هستید و می‌خواهید اعضای گروه را در وردپرس معرفی کنید. در ادامه به نمایش اعضای تیم در وردپرس با کمک افزونه خواهیم پرداخت.

نمایش اعضای تیم در وردپرس

روزبه‌روز به تعداد کسب‌وکار گروهی در دنیا اضافه می‌شود که این قضیه شامل بسیاری از سایت‌ها نیز می‌شود. امروز برای اداره اکثر سایت‌ها نقش‌ها مختلفی مثل نویسنده، سئو کار و … وجود دارد. شاید شما هم بخواهید اطلاعاتی از اعضای تیم خود را برای جلب اعتماد مشتریان خود به نمایش بگذارید.

در این آموزش وردپرس می‌خواهیم به روش نمایش اعضای تیم در وردپرس با کمک افزونه بپردازیم.

نمایش اعضای تیم با افزونه Team Members

برای استفاده از افزونه ابتدا از لینک پایین افزونه را دانلود کرده و آن را از طریق پیشخوان یا هاست نصب کنید. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از آموزش نحوه نصب افزونه کمک بگیرید.

حالا می‌بینید که یک گزینه جدید با عنوان Teams به پیخشوان وردپرس اضافه شده است.

نحوه استفاده از افزونه Team Members

از پیشخوان وردپرس وارد مسیر Teams > Add New شوید. در گام بدی عنوان یا نام تیم خود را وارد کرده و سپس روی دکمه Add Members کلیک کنید.

نحوه استفاده از افزونه Team Members

همان‌طور که در تصویر پایین هم مشاهده می‌کنید باید اطلاعات مربوط به اعضای گروه را وارد کنید.

Team Members

Member details: اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، سِمت کاربر و خلاصه‌ای از بیوگرافی را در این بخش وارد کنید.

Member links:در این بخش لینک‌های موردنظر برای شبکه‌های اجتماعی، آدرس ایمیل، آدرس سایت و هر نوع لینک سفارشی را انتخاب کرده و از امکان نمایش آیکون برای آن استفاده کنید.

Member photo: در این بخش هم می‌توانید یک تصویر از کاربر را آپلود کرده و یا از رسانه وردپرس انتخاب کنید. همچنین با استفاده از فیلد Photo link URL هم می‌توانید یک لینک دلخواه از تصویر را انتخاب کنید.

با استفاده از دکمه Instant preview هم می‌توانید پیش نمایشی فوری از کار را مشاهده کنید.

در گام نهایی روی انتشار کلیک کنید و وارد مسیر Teams > All Teams شده سپس شورت کد آن فرم ساخته‌شده را کپی کرده و در نوشته یا برگه موردنظر استفاده کنید تا اعضای تیم در آن نمایش داده شود.

جمع‌بندی نمایش اعضای تیم در وردپرس

در این آموزش به نحوه معرفی اعضای تیم در وردپرس پرداختیم و گفتیم اگر شما هم یک گروه هستید که کسب‌وکار خود را شروع کرده‌اید می‌توانید به کمک این آموزش تمام اعضای گروه را با مسئولیت‌ها و همراه با شبکه‌های اجتماعی آن‌ها به نمایش بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *