حذف هشدار در پیشخوان وردپرس

حذف پیام های مزاحم در پیشخوان

اگر شما هم از دست هشدارهای پی‌درپی و آزاردهنده پیشخوان وردپرس خسته شده‌اید پس این آموزش وردپرس را از دست ندهید. در این آموزش می‌خواهیم به حذف هشدار در پیشخوان وردپرس بپردازیم.

حذف پیام های مزاحم در پیشخوان

حذف پیام‌های مزاحم در پیشخوان قطعاً سرعت کار شما در وردپرس را افزایش می‌دهد. این اخطارها در وردپرس بی‌نظمی زیادی را در پیشخوان به وجود می‌آورد.

این اخطارها در پیشخوان گاهی اوقات پیدا کردن گزینه موردنظر برای کار را نیز سخت می‌کند و سرعت تصمیم‌گیری را کاهش می‌دهد.

انواع هشدار ها در پیشخوان

موارد بسیاری مثل به‌روزرسانی افزونه‌ها، نصب افزونه‌های مکمل و… وجود دارد که باعث به وجود آمدن انواع پیام و هشدار در پیشخوان وردپرس می‌شود. اکثر مواقع با نصب افزونه‌ها رایگان که دارای نسخه پولی هستند شاهید پیام‌های آزاردهنده برای ارتقا نسخه افزونه خواهید بود. گاهی اوقات پس از برطرف کردن مشکلات تداخل افزونه‌ها باهم بازهم شاهد هشدارهای پی‌درپی خواهیم بود.

حذف هشدار در پیشخوان وردپرس

برای حذف این هشدارها از یک افزونه نام Webcraftic Disable Admin Notices Individually در مخزن وردپرس استفاده می‌کنیم. برای نصب این افزونه رایگان به قسمت افزونه‌ها رفته و با واردکردن نام افزونه در کادر جست‌وجو آن را نصب و فعال کنید.

حذف هشدار در پیشخوان

بعد از نصب و فعال کردن افزونه در زیر هر یک از هشدارها گزینه به نام Hide notification forever ایجاد می‌شود که با کلیک روی آن می‌توان هشدارها را پاک کرد.

بازگردانی اخطارهای پاک‌شده از پیشخوان

گاهی اوقات ممکن است برای به‌روزرسانی کردن یا برطرف کردن مشکلات احتمالی به هشدارهای پیشخوان در وردپرس نیاز داشته باشید. برای بازگردانی پیام‌های پاک‌شده در وردپرس کافی است به تنظیمات بروید.

بعد از بردن موس روی گزینه تنظیمات شاهده گزینه جدیدی به نام Hide admin notices خواهید بود. روی آن کلیلک کرده و از قسمت Only Selected روی گزینه Reset Notices کنید تا هشدارها بازگردانی شوند.

جمع‌بندی حذف هشدار در پیشخوان وردپرس

ازآنجایی‌که ممکن است هشدارهای ایجادشده در پیشخوان وردپرس به دلایل مختلف باعث به هم ریختگی پنل مدیریت شود و سرعت عمل شمارا کاهش دهد پس باید به فکر حذف این اخطارها باشید. در این آموزش به کمک افزونه رایگان وردپرس به پاک کردن این پیام‌های آزاردهنده در وردپرس پرداختیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *