مشاهده سریع محصولات در ووکامرس ( با افزونه Yith Woocommerce Quick View )

مشاهده سریع محصولات در ووکامرس ( با افزونه Yith Woocommerce Quick View )

سلام دوستان , در سری جلسات رایگان آموزش ووکامرس اینبار نحوه مشاهده سریع محصولات در ووکامرس را باهم بررسی میکنیم و با این قابلیت بسیار کاربردی و مهم آشنا میشید . تا الان که این مقاله را برای شما دوستان آماده کردم ، فروشگاه های اینترنتی که با استفاده از افزونه ووکامرس ایجاد شده اند , پیشرفت های بسیار زیادی را داشته اند . از طرفی فروشگاه های اینترنتی نیز بسیار زیاد شده اند و روز به روز بر تعداد آنها افزونه می شود . 

یکی از دغدغه های اصلی صاحبان فروشگا های اینترنتی دیده شدن محصولات فروشگاه می باشد ِزیرا دیده شدن محصولات فروشگاه به افزایش فروش منجر می شود . ازین رو یکی از قابلیت هایی کاربردی فروشگاه ساز ووکامرس نمایش سریع محصولات می باشد که می توند به شما کمک بسیار زیادی کند ِ اما چگونه این کار رو انجام دهیم ؟؟

مشاهده سریع محصولات در ووکامرس

 برای اینکه این قابلیت مهم را به فروشگاه خود اضافه کنیم نیازمند یک افزونه مهم و کاربردی به نام  YITH WooCommerce Quick View می باشیم ِ برای نصب این افزونه به پیشخوان وردپرس افزونه ها افزودن کلیک کنید سپس از قسمت جستجو نام افزونه را بنویسید ِ پس از مشاهده افزونه اقدام به نصب و فعال سازی افزونه کنید …

نمایش سریع محصولات در ووکامرس -yith woocommerce quick view

بعد از نصب این افزونه یک منو به نام YITH به پیشخوان وردپرسی ما اضافه می شود برای اینکه با گزینه های این منو بیشتر آشنا بشیم و تنظیمات آن را انجام دهیم روی گزینه Quick view کلیک میکنیم ….

نمایش سریع محصولات در ووکامرس -yith woocommerce quick view

تنظیمات افزونه YiTH Woocommerce Quick View

بعد از اینکه روی گزینه مورد نظر کلیک کردیم وارد بخش تنظیمات این افزونه شدیم ِ از قسمت enable quick view می توانیم این قابلیت را برای فروشگاه خودمان فعال یا غیرفعال کنیم . همچنین از قسمت Enable Quick View on mobile می توانیم این قابلیت را برای نمایش دادن در موبایل و تبلت فعال کنیم ِ

از قسمت Quick View Button Label می توانیم متن دکمه نمایش سریع را شخصی سازی کنیم ِبرای مثال می توانید بزارید ( نمایش اطلاعات محصول ) . اگر هیچ مقداری را در این قسمت وارد نکنید به طور پیش فرض روی متن Quick View  ست می شود …

نمایش سریع محصولات در ووکامرس -enable quick view

با کمی اسکرول کردن صفحه به سمت پایین به قسمت استایل دهی یا همان STYLE OPTIONS  می رویم ِ از قسمت modal window background color  رنگ پس زمینه اطلاعات بیشتر که در پنجره پاپ آپ باز می شود را می توانیم انتخاب کنیم که به صورت پیش فرض سفید می باشد ِ به آسانی آب خوردن می توانیم این رنگ را با توجه به تم خود شخصی ساری کنیم . همچنین از قسمت Closing Button Color می توانید رنگ دکمه بستن پنجره را تعیین کنید و در آخرین گزینه که Closing Button Hover Color می باشد قادرخواهید بود رنگ هاور دکمه بسته شدن پنجره را انتخاب کنید .

نمایش سریع محصولات در ووکامرس -choose color

در انتها می توانید روی دکمه save change کلیک کنید تا تمامی تغیرات ذخیره شوند .

 حال به فروشگاه خود مراجعه کنید و میبینید که دکمه اطلاعات بیشتر به محصول مورد ما اضافه شده است .

نمایش سریع محصولات در ووکامرس -final result

همچنین اگر روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید تا اطلاعات بیشتر که به صورت پاپ آپ و شامل اطلاعات محصول و دکمه خرید می باشد را می توانید مشاهده کنید.

نمایش سریع محصولات در ووکامرس -light box

سخن نهایی

 افزونه Woocommerce Quick View  یکی از کاربردی ترین افزونه ها می باشد که می تواند کمک بسیار زیادی برای دیده شده بیشتر محصولات فروشگاه شود ِ همچنین از ویژگی های مهم این افزونه می توان به تصویر، عنوان، قیمت، تعداد و دکمه افزودن به سبد خرید به صورت پاپ‌آپ که قابل نمایش است ِ اشاره کرد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *