آموزش المنتور

آموزش رایگان المنتور ( آپدیت 2021)❤️ | آموزش جامع طراحی سایت با المنتور

آموزش جامع و رایگان المنتور به صورت کاربردی و مرحله به مرحله، که طبق آخرین نسخه المنتور برای شما تهیه و ضبط شده است.هدف از تهیه این دوره آشنایی و تسلط کافی کاربران برای طراحی سایت با این پدیده قدرتمند می باشد…

مدرس

مدرس

نوید معیریان

جلسات

تعداد جلسات

در حال برگزاری

دانشجو

تعداد دانشجو

۵۰۰

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

هزینه دوره

کاملا رایگان

کاربران گرامی، هر گونه سوال در رابطه با آموزش های ویدئویی المنتور را می توانید در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید تا اگر کاربر دیگری هم سوالی مشابه داشت با مطالعه بخش دیدگاه های همان جلسه پاسخ سوالش را دریافت کند.

در دوره رایگان المنتور چی یاد میگیریم ؟

این دوره که به صورت رایگان در اختیار شما کاربران قرار گرفته,با تمامی المان های این افزونه محبوب آشنا خواهید شد البته ناگفته نماند که المنتور به دلیل داشتن المان های بسیار زیبا در طراحی باید کمی حوصله به خرج دهید تا بتوانید طراحی با آن را یاد بگیرید.در پایان این دوره یک لندینگ پیج بسیار زیبا را باهم طراحی میکنیم تا بتوانید با کمی تمرین به طراحی صفحات با المنتور تسلط کافی دست پیدا کنید.

آموزش رایگان المنتور

چرا باید المنتور را یاد بگیریم ؟

همان طور که اطلاع دارید در حال حاضر المنتور صفحه ساز شماره یک جهان محسوب میشود که در مخزن وردپرس نصب آن به بیش از 5 میلیون رسیده و این عدد یعنی اینکه هرچی زودتر به این صفحه ساز مسلط شوید کار طراحی سایت برای خودتان را بسیار آسان کرده اید حتی اگر دانش یک خط کد نویسی را ندارید , می توانید با کمی تمرین سایت های بسیار زیبایی را طراحی کنید .ما برای شما آموزش رایگان المنتور را در نظر گرفتیم .

سوالات متداول

المنتور یک افزونه صفحه ساز فوق العاده حرفه ای برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که با استفاده از آن می توانید انواع صفحات وب سایت خود را به صورتی کاملا حرفه ای طراحی کنید. در حال حاضر المنتور با اختلافی بسیار زیاد بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس شناخته شده است.

المنتور یکی از بهترین و قدرتمندترین صفحه سازهای حال حاضر می باشد که می توانید صفحات بسیار زیبایی را برای وبسایت خود طراحی کنید ,المنتور به گونه ای می باشد که همه افراد می توانند با آن طعم لذت بخش طراحی را یاد بگیرندحتی افرادی که به دانش کد نویسی تسلط ندارند.

نسخه رایگان المنتور که در مخزن خود وردپرس نیز موجوده دارای یکسری محدودیت ها می باشد , شما برای اینکه بتوانبد المنتور را بیشتر و بهتر یاد بگیرید ,حتما باید نسخه پرو آن را تهیه کنید.

برای این منظور ما یک دوره به نام متخصص المنتور را دست آموزش داریم که می توانید از صفر صفر تا ۱۰۰ یک سایت را بدون نوشتن حتی یک خط کد نویسی طراحی کنید و بعد از گذراندن این دوره فوق العاده می توانید تقریبا هر نوع وبسایتی را طراحی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *